Poradnia diabetologiczna

Poradnia diabetologiczna
Dr n. med. Magdalena Hoffmann
– specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii

————————–
Adres:
Gdańsk
ul. Jaworzniaków 37

Czas pracy Poradni:
poniedziałki w godz. 16:00 – 19:00

Leczone choroby:
Cukrzyca i jej powikłania
Nadciśnienie tętnicze
Otyłość
Choroby metaboliczne

CENNIK:

– konsultacja diabetologiczna (pierwsza wizyta) – 200 zł
– konsultacja diabetologiczna (kolejna wizyta) – 180 zł

————————–

REJESTRACJA pod nr tel.: 512 844 844

lub przez serwis ZNANEGO LEKARZA:

https://www.znanylekarz.pl/magdalena-hoffmann/diabetolog-internista/gdansk?fbclid=IwAR0s6VeNgTo1KA8kw4ZRRd-ZWh6CWnasQ3ZU4-H_vXG5DiCuV_iLj8_vIZE#&tab=profile-info

————————–

Dostępne formy płatności:

karta płatnicza i gotówka

WAŻNE:

Podczas wizyty niezbędne będą aktualne (ostatnie 3-6 miesięcy) WYNIKI BADAŃ krwi, moczu, ew. USG, wypisy ze szpitala itp.
Proszę pamiętać o zabraniu ich ze sobą oraz o przybycie do punktu rejestracyjnego ok. 10-15 minut przed planowaną wizytą.

Więcej o Dr n. med. Magdalenie Hoffmann

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizację z chorób wewnętrznych odbyła w Klinice Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, specjalizacja z diabetologii w Regionalnym Centrum Diabetologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.
W 2019r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej dotyczącej oceny mikrokrążenia obwodowego u pacjentów z cukrzycą. Autorka i współautorka publikacji naukowych.
W kręgu głównych jej zainteresowań są choroby metaboliczne, w szczególności cukrzyca i nadciśnienie tętnicze. Uczestniczyła w licznych kursach i konferencjach z zakresu chorób wewnętrznych i diabetologii.
Dr n. med. Magdalena Hoffmann posiada wieloletnią praktykę w placówkach państwowych, a także prywatnych. W swojej praktyce stawia na holistyczne podejście do każdego pacjenta oraz partnerstwo w relacji lekarz –pacjent.